STRONA O RG80" /> REGULAMIN FORUM RG80 - SUZUKI RG RIDERS WORLD
Forum SUZUKI RG RIDERS WORLD Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
REGULAMIN FORUM RG80

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum SUZUKI RG RIDERS WORLD Strona Główna » REGULAMIN - Całość forum dostępna po zalogowaniu. Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
REGULAMIN FORUM RG80
Autor Wiadomość
Cysiek
Gość

Post REGULAMIN FORUM RG80 Odpowiedz z cytatem
1. Zanim coś napiszesz, użyj opcji "szukaj", po co mają się sypać warny za bezsensowne tematy ??
2. Na forum obowiązują pewne rygory! Stosujcie się do niech, a bedzie ok
3. Nie piszcie bezsensownych postow, jeżeli administracja będzie uważała post za bezsensowny, zostanie on wywalony, a właściciel posta dostanie WARNA! Nazywamy to Nabijaniem Postów!
4. Nie tolerujemy tutaj chamskiego zachowania oraz nadmiernego przeklinania (najlepiej proszę w ogóle nie używać wulgaryzmów), czy też pisania tzw. wiązankami!
5. Jeżeli ktoś będzie pisał w temacie posta "Help" "Pomocy" "Ratunku" "Opowiedz szybko" oraz inne takie, post będzie bez czytania wywalany!
6. Jeżeli się dowiem, że któryś z Was, dostanie mandat za nadmierna prędkosc to dostanie bana z forum Very Happy - Nie demoralizujemy innych... (to byl żart taki Wink) Pozdrawiam Cysiek
7. Dbajmy o ortografie, post pisze się raz, no a inni forumowicze czytają go wiele razy. I podczas gdy na "nie uzywanie shift'a mozna nie zwracac uwagi" (wiele osób pisze w ten sposób na GG), o tyle pisanie "jusz", "muwil" itd. jest po prostu przegięciem.
8. Avatar maks.
250x250 pixeli. Pozdrawiam Diego WOLA UŻYTKOWNIKÓW
9. Obowiązkowe jest wyrażanie się "normalnymi" zwrotami które wszyscy znają, np. nie ruła, tylko tłumik jeśli już.
10. Sprawdź w internecie jak sie coś pisze, nim zrobisz z siebie idiotę pisząc: Sanie zamiast Ssanie ! Dymek

11. NIE PISZCIE POKEMONAMI, bo mnie szlag trafia jak to czytam (jush, tesh itp.) Kamcio

12. Za pisanie falami (FaLaMi) i nieedytowanie postów *Pawel_z

13. Jeśli chodzi o edytawanie postu, to można go nieedytować jeśli: jest zupełnie o czymś innym niż swój poprzedni post (np. rozwiązanie problemu) poprostu musi konkretnie wnosić inną rzecz do tematu. Nieedytowanie postu to nabijanie postów.
14. Za posiadanie więcej niż jednego konta bany na wszystkie konta,
15. kolorowe czcionki zarezerwowane dla moderacji i administracji,
16. Tematy odświerzamy minimalnie po 5 dniach,
17. Zakaz reklamowania swoich serwerów, forów itp. w oddzielnych nowych tematach
18. Foty zamieszczane na forum w formie podglądu max. 640x480*Pietruch

19.Nie piszemy również cały czas drukowanymi literami (caps-lock nie trudno wyłączyć)
20.Przed napisaniem postu przywitaj się. Służy do tego temat. Wydaję mi się, że Ci się nic nie stanie, jak poświęcisz te 5minut na to, a ułatwi to nam współpracę.
21.Jeśli chcesz pozbyć się ostrzeżenia, napisz uargumentowaną prośbę w wiadomości prywatnej (np. do mnie) w której napiszesz:
Datę dostania osta
Za co dostałeś
Powód dla którego mam Ci go zdjąć
I podajesz również link do tematu w którym dane ostrzeżenie dostałeś. Ja później rozmawiam z resztą rady na temat tego, czy zdejmujemy uwzględniając twoje poczynania na forum. Nie ma sensu, abyś pisał prośbę taką przed upływem 3 miesięcy od dostania ostrzeżenia, bo wtedy na pewno ci go nie zdejmę. *Kedzior

22.Brak dodania zdjęcia do podstrony "sprzedam" do 3 dni od dodania posta skutkuje zamknięciem tematu. Brayan
22.Moderowanie forum należy do Adminów i Moderatorów. Użytkownicy "bawiący się we władzę" także dostaną ostrzeżenie. Coś zauważycie to pisać do nas, a nie działać na własną rękę. Volume19

MAM NADZIEJĘ ŻE KAŻDY JEST ŚWIADOMY ŻE NIEPRZESTRZEGANIE KTÓREGOŚ Z PUNKTÓW TO ŁAMANIE REGULAMINU I OSTY SIE POSYPIĄ.
Sro Cze 21, 2006 19:44
Reklama

Sro Cze 21, 2006 19:44
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum SUZUKI RG RIDERS WORLD Strona Główna » REGULAMIN - Całość forum dostępna po zalogowaniu. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: